Betfair stavková kancelária

Betfair

Jazyk:
Hodnotenie: (4 z 5 hviezd) -

Betfair je jednou z najväčších a najznámejších online stávkových kancelárií so sídlom vo Veľkej Británii. Webové stránky využívajú najmodernejšie technológie, ktoré ponúkajú všetkým svojim zákazníkom maximálnu bezpečnosť. Je to jediná stávková kancelária s patentovanou technológiou stávkovania vyvinutou v roku 1999 a je chránená autorskými právami. Od ostatných SK sa líši tím, že kurzy nevypisuje stávková kancelária ale stávkari a je možné vsadiť si aj na NEVÝHRU danej udalosti, stávkujete nato, že daný tým proste nevyhraje nad súperom. Ďalšou zvláštnosťou sú návrhy vlastných kurzov.
Vďaka tomu môžu byť kurzy až o 20% vyššie ako u ostatných SK. Taktiež je možnosť vsadiť si na LIVE (práve prebiehajúce udalosti). Neváhajte a zaregistrujte sa.


Profil stávkovej kancelárie Betfair.

O Betfair.com
Meno:

Betfair.com

Stránka: http://www.betfair.com/cz/
Rok založenia: 1999
Kategorie: Stávky a Kasíno
Licencia: UK Gambling Commission 105-002062-R-104133-001
Sídlo: PO Box 34467, Londýn, W6 9WS, Velká Británie
Povolené meny EUR,GBP,USD,AUD,CNY
Druhy hier a bonusy
Športové stávky: Áno, bonus 20 € (podmienky získania bonusu si pozrite nižšie)
Poker Áno, bonus $150
Kasíno: Áno, 100% bonus za prví vklad až do výšky 70 €
Iné hry: Automaty, Stolné hry, Číselné hry , Videohry atď.
Vklady a Výbery
Minimálny vklad: 15€
Minimálny výber: 10€
Minimálna stávka: 0.10 €
Maximálna výhra: 250 000 €
Vklad: Karty(VISA, VISA ELECTRON, MASTERCARD ),Peňaženky(Moneybookers, Neteller, PayPal), Banky a hotovosť(Bankový prevod alebo šek)
Výber: Karty(VISA, VISA ELECTRON, MASTERCARD ),Peňaženky(Moneybookers, Neteller, PayPal), Banky a hotovosť(Bankový prevod alebo šek)
Podpora
Email: cesky@betfair.com
Affiliate
Percento: 30% doživotne
Po dobu: 12 mesiacov
Ako získať bonus:
Kliknite nižšie na odkaz "Registrácia tu". Po presmerovaní na stávkovú kanceláriu Betfair kliknite na tlačítko OTEVŘÍT ÚČET. Vyplnte pravdivo formulár, aby ste nemali problémy pri výbere peňazí. Momentálne Betfair ponúka bonus 20€ a získate ho tak, že si otvoríte účet s použitím promo kódu COS102, vložíte na svoj účet aspoň 15€ a vsadíte celkovo aspoň 20€ v jednej alebo viacerých stávkach.(len sólo stávky). Do 48 hod. obdržíte bonus 20€ a nezáleží natom, či ste vyhrali alebo prehrali.

Registrácia Betfair