Ázijský handicap (AH, Asian handicap)

2012-11-23 00:01:48 | Článok publikoval Lucas03

Vysvetlenie ázijského handicapu v prehľadnej tabuľke vrátane štvrtinových stávok.

Mínusový handicap

Plusový handicap

0:0 ; pk ; level ; 0
Vaša stávka je výherná, ak váš vsadený tím vyhrá zápas. V prípade remízy je vám vrátená stávka. Ak vyhrá druhý tím, prehrávate.

0:0 ; pk ; level ; 0
Vaša stávka je výherná ak váš vsadený tím vyhrá zápas. V prípade remízy je vám vrátená stávka. Ak vyhrá druhý tím, prehrávate.

- 0,25 (-1 / 4 alebo 0/-0, 5)
Vyhrávate, ak váš vsadený tím vyhrá o 1 a viac gólov. V prípade remízy je vám vrátená polovica vkladu, druhá polovica vkladu prehráva. Ak vyhrá druhý tím, prehrávate.

+ 0,25 (+1 / 4 alebo 0 / +0,5)
Vyhráte, ak váš tím zvíťazí akýmkoľvek rozdielom. V prípade remízy vyhrávate výhru z polovice vkladu a druhá polovica vkladu je vám vrátená. Ak vyhrá druhý tím, prehrávate.

- 0,5
Vyhrávate, ak váš tím zvíťazí. V prípade remízy či víťazstva druhého tímu prehrávate.

+ 0,5
Vyhrávate v prípade, že vás tím zvíťazí alebo zápas skončí remízou. V inom prípade prehrávate.

- 0,75 (-0,5 / 1)
Celú sumu vyhráte, ak váš tím vyhrá o 2 a viac gólov. V prípade výhry o 1 gól vyhrávate výhru z polovice vkladu a druhá polovica vkladu je vám vrátená. V prípade remízy či výhry druhého tímu prehrávate.

+ 0,75 (+0,5 / 1)
V prípade remízy či výhry vášho vsadeného tímu vyhrávate výhru z plného vkladu. Ak váš vsadený tím prehrá zápas o 1 gól prehrávate polovicu vkladu a druhá polovica je vám vrátená. V inom prípade, teda víťazstvo druhého tímu o 2 a viac gólov, prehrávate celý vklad.

- 1
Vyhrávate, ak váš tím zvíťazí o 2 a viac gólov. V prípade výhry o 1 gól je vám vrátený vklad. V prípade remízy či víťazstva druhého tímu prehrávate.

+ 1
Vyhrávate, ak váš tím zvíťazí či remizuje. V prípade prehry vášho tímu o 1 gól je vám vrátený vklad. V prípade prehry vášho tímu o 2 a viac gólov prehrávate celý vklad.

- 1,25 (-1 / 1,5)
Vyhrávate, ak váš vsadený tím vyhrá o 2 a viac gólov. Ak vyhrá o 1 gól, prehráte polovicu z vášho vkladu a druhá polovica je vám vrátená. V prípade remízy či prehry vášho tímu prehrávate celý vklad.

+ 1,25 (+1 / 1,5)
Vyhráte celý vklad, ak váš tím remizuje alebo vyhrá zápas. Ak prehrá váš tím o 1 gól, vyhráte výhru z jednej polovice vašej sumy a druhá polovica je vám vrátená. V prípade prehry vášho tímu o 2 a viac gólov prehrávate celý vklad.

- 1,5
Vyhrávate, ak váš tím zvíťazí minimálne o 2 góly.

+ 1,5
Vyhrávate, ak váš vsadený tím vyhrá, remizuje alebo prehrá o maximálne o 1 gól. V tom prípade bude virtuálne skóre 1:1,5 a vy vyhrávate.

- 1,75 (-1,5 / 2)
Celú sumu vyhráte, ak váš tím zvíťazí o 3 a viac gólov. Ak vyhrá o 2 góly, polovica sumy je vám vrátená a polovicu sumy prehráte. V prípade výhry o jeden gól, remízy či prehry prehrávate celú sumu.

+ 1,75 (+1,5 / 2)
Vyhráte v prípade, že váš tím vyhrá, remizuje alebo neprehrá o viac ako 1 gól. V prípade prehry o 2 góly je vám vrátená polovica sumy a druhú polovicu sumy prehrávte.

- 2
Vyhráte celú sumu, ak váš tím vyhrá minimálne o 3 góly. V prípade výhry o 2 góly je vám vrátený vklad. Prehrávate, pokiaľ váš tím prehrá, remizuje alebo zvíťazí o 1 gól.

+ 2
Vyhrávate, ak váš tím vyhrá, remizuje alebo prehrá o 1 gól. Vklad sa vám vracia v prípade, že váš tím prehrá o 2 góly. Prehrávate, pokiaľ váš tím prehrá o 3 a viac gólov.

-2,25 (-2 / 2,5)
Skúste už sami rozlúštiť, podľa predchádzajúcich nápovedy, ako bude vyzerať tento ázijský handicap.

+2,25 (+2 / 2,5)
Skúste už sami rozlúštiť, podľa predchádzajúcich nápovedy, ako bude vyzerať tento ázijský handicap.

Zdroj: Športál